
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Joy BT headphones Green Lodgi
778,72 ₴
628 ₴
- В наличии
- Код: 6942007625609
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Joy BT headphones Green Lodgi
Бездротові навушники HOCO W35 Max надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники компактні та легкі, що робить їх ідеальними для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO W35 Max:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
5. Ємність акумулятора: 800 mAh.
6. Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
7. Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, регулювання гучності та приймання дзвінків.
8. Підтримка BT, TF-карти до 32GB, AUX.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Вес | 262 г г |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кабель Type-C; кабель AUX |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | W35 Max |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Тип разъема | Bluetooth V5.3; 3.5 мм (mini-jack) |
| Цвет | Green |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 90 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 628 ₴



