
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C73A Glorious dual port charger set (iP)(EU) White Lodgi
151 ₴
- В наличии
- Код: 6931474713056
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C73A Glorious dual port charger set (iP)(EU) White Lodgi
Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious оснащений двома портами USB-А для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальний вихідний струм адаптера становить 2,4 А. Корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (82 × 42 × 26 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та зручний кабель USB to iP довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 151 ₴







