Мережевий зарядний пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black Lodgi
Зарядний пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка для телефону, планшета та портативних пристроїв.Пристрій забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність акумулятора та заряджання за мінімальний час. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.З джерелом енергії точно не буде питань, потужність HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black складає 20Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.Пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка з 1 USB-A і 1 USB-C портами, підключити кабель і розпочати процес заряду можна за декілька рухів.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W В |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | CS32A Rise |
| Цвет | 7073 |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 240,56 ₴









