
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C73A Glorious dual port charger set(Micro) 12W White Lodgi
176,08 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474713063
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C73A Glorious dual port charger set(Micro) 12W White Lodgi
HOCO C73A Glorious dual port charger set(Micro) White ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Micro-USB. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.Особливості:− мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB; − в комплект входить кабель USB – Micro-USB; − максимальна сила струму: 2.4А; − підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів; − вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання; − корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 176,08 ₴






