
Бездротовий зарядний пристрій з кулером для мобільного Baseus MagPro II Series Ultra-Thin Magnetic Phone Cooler (with Wireless
1 881 ₴
- В наличии
- Код: B10572900121-00
Бездротовий зарядний пристрій з кулером для мобільного Baseus MagPro II Series Ultra-Thin Magnetic Phone Cooler (with Wireless Charger) Cosmic Black Lodgi
Бездротовий зарядний пристрій з кулером для мобільного Baseus MagPro II Series Ultra-Thin Magnetic Phone Cooler - це інноваційний аксесуар для телефона, який об'єднує в собі одразу дві важливі функції: бездротову зарядку й активне охолодження.
Завдяки вбудованому 9-лопатевому вентилятору та передовій технології напівпровідникового охолодження TEC, пристрій підтримує оптимальну температуру 20 °C, запобігаючи перегріванню смартфона навіть під час інтенсивного використання.
Працює практично безшумно (всього 15 дБ), що робить його ідеальним рішенням для дому, офісу та автомобіля. Одночасно з охолодженням, телефон можна заряджати. Міцний магніт із силою надійно фіксує пристрій, забезпечуючи зручність у використанні. Крім функціональності, модель оснащена стильною RGB-підсвіткою з можливістю вимкнення.
Особливості:
- Вбудований 9-лопатевий вентилятор ефективно охолоджує смартфон, запобігаючи перегріванню;
- Напівпровідникова технологія TEC підтримує стабільну температуру 20°C навіть при високих навантаженнях;
- Бездротова зарядка з потужністю до 15 Вт забезпечує швидке та безпечне заряджання пристрою;
- RGB-підсвічування з можливістю вимкнення додає стильного акценту та покращує зовнішній вигляд аксесуара;
- Фіксується на телефоні за допомогою магніту – за відсутності MagSafe, в комплекті передбачено металеве кільце;
- Відкидна підставка дає змогу розмістити пристрій на горизонтальній поверхні для перегляду контенту.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Выходное напряжение | 5 V; 7.5 V; 10 V; 15 V В |
| Выходная мощность | 15 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мoдель | MagPro II Series |
| Тип | Бездротовий зарядний пристрій |
| Цвет | Black |
| Быстрая зарядка | Не заявлено виробником |
- Цена: 1 881 ₴






