
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger USB Port 30W Gray Lodgi
539,40 ₴
435 ₴
- В наличии
- Код: VCHX-A0G
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger USB Port 30W Gray Lodgi
Baseus Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger USB Port 30W Gray ─ автомобільний зарядний пристрій, що підключається до бортової мережі авто через роз'єм прикурювача, з одним портом USB. Головне призначення цього гаджета ─ швидка та ефективна підзарядка акумуляторів різних портативних пристроїв у салоні автомобіля.
Це просто незамінний аксесуар для тих, хто більшу частину свого часу проводить за кермом. Зарядка ідеально підходить для всіх моделей смартфонів, планшетів, плеєрів та інших пристроїв, що створюються всесвітньо відомими торговими марками.
Переваги зарядного пристрою Baseus Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger:
− корпус виготовлений з вогнетривкого авіаційного алюмінію;
− максимальна потужність становить 30W, що гарантує швидке заряджання будь-якого гаджета;
− smart-чіп підбере оптимальну потужність для зарядки гаджета, що підключається;
− порт USB забезпечить швидке заряджання пристрою;
− підтримка швидкого заряджання QC3;
− АЗУ оснащено системою, що відповідає за безпеку зарядки, що оберігає пристрої, що заряджаються від перенапруги, перегріву і короткого замикання;
− аксесуар, виконаний у сучасному дизайні, гармонійно впишеться в салон будь-якого автомобіля;
− зарядний пристрій компактний, легко поміщається в бардачку, кишені чи сумці.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Выходная мощность | 30 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Выходной ток | 5 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мoдель | Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 435 ₴






