
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Galaxy Blue Lodgi
656 ₴
- Нет в наличии
- Код: P10022801313-00
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Galaxy Blue Lodgi
Power Bank Baseus Airpow 20W 10000 mAh — це унікальне поєднання сучасних технологій, стильного дизайну та виняткової надійності.Цей зовнішній акумулятор стане чудовим вибором для підтримки рівня заряду смартфона або гарнітури протягом дня.Завдяки компактним розмірам він не займе багато місця в рюкзаку, легко поміститься в жіночій сумочці і навіть в кишені.Вишуканий дизайн пристрою привертає увагу яскравою кнопкою для активації LED-індикаторів рівня заряду, приємною на дотик рельєфною верхньою панеллю та глянсовими написами. Його корпус виконаний у практичній формі із заокругленими гранями, виготовлений із міцного пластику.Акумулятор повербанка має ємність 10000mAh, виділяється тривалим терміном служби, підвищеною енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. В одному з його торців знаходяться 3 роз'єми: USB, Micro-USB і Type-C.Роз'єм Micro-USB (18W макс.) призначений для зарядки самого паверу банку, USB-порт — для зарядки сторонніх гаджетів з потужністю до 18W, а роз'єм Type-C може виконувати обидві ці функції з максимальною потужністю 18W на вході та 20W на виході.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 248 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Airpow |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Нет |
| Розміри | 153.5 × 69.4 × 17.6 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Galaxy-Blue |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴









