
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black Lodgi
133,92 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474702135
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black Lodgi
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом формату USB-A та кабелем Micro-USB. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю. При використанні кабелю з комплекту можна заряджати пристрої з роз'ємом Micro-USB.1. Вхідна напруга / сила струму: 240V / 0.3A. 2. Вихідна напруга / сила струму: 5V / 2.1A Макс. 3. Вилка євро-стандарту. 4. Матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC. 5. Декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги. 6. Розміри: 79 * 38 * 24мм. Вага комплекту становить 28 грам. 7. Чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 133,92 ₴

