
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(Micro) White Lodgi
124 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443388664
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(Micro) White Lodgi
BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(Micro) White — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом та кабелем з Micro-роз'ємом. Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.Особливості: − комплект постачається з кабелем з Micro-роз'ємом. − вихідна напруга / сила струму: 5 V / 2.1 A Маx. − матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC. − декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги. − підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Lightning-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів. − чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA74A Aspirer |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 124 ₴







