
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ24 Clever single port PD20W car charger Transparent Black Lodgi
132,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991106934
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ24 Clever single port PD20W car charger Transparent Black Lodgi
BOROFONE BZ24 — це автомобільний зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для будь-якого водія. Він оснащений портом USB Type-C, що дозволяє заряджати смартфони, навігатори, відеореєстратори та інші автоаксесуари.Завдяки підтримці технології PD20W девайс може заряджати гаджети набагато швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.Модель має багаторівневу систему захисту, яка гарантує безпечну зарядку ваших. Виготовлений пристрій з вогнетривкого полікарбонату та алюмінієвого сплаву. Це гарантує зносостійкість аксесуара.BOROFONE BZ24 має компактний розмір і легку вагу, що робить його зручним для використання в будь-якому автомобілі. Стильний і сучасний дизайн чудово доповнить інтер'єр вашого автомобіля.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходной ток | 3 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мoдель | BZ24 Clever |
| Цвет | Transparent-Black |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 20 W |
Информация для заказа
- Цена: 132,68 ₴








