
Бездротові навушники TWS BOROFONE BW87 Mist, touch screen, White Lodgi
500 ₴
- В наличии
- Код: 6941991119491
Бездротові навушники TWS BOROFONE BW87 Mist, touch screen, White Lodgi
Бездротові навушники BOROFONE BW87 Mist подарують вам незабутній досвід прослуховування музики та спілкування. Ці стильні навушники чудово доповнять ваш образ і стануть відмінним аксесуаром для повсякденного використання, надаючи незрівнянну якість звуку та гарантуючи свободу руху без проводів. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку: навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Обираючи BOROFONE BW87 Mist, ви отримуєте не лише якісний звук, а й сучасний аксесуар, який підкреслить ваш стиль. Ці навушники створені для людей, які цінують комфорт та високу якість.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BW87 MIST:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
• Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
• Завдяки інтелектуальному сенсорному LED-дисплею багатьма налаштуваннями можна керувати безпосередньо за допомогою зарядного кейсу.
• На екрані відображається поточний рівень заряду навушників та зарядного кейсу.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вес | 50 г г |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель навушників | BW87 Mist |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | З сенсорним екраном |
| Назначение | Для телефонів |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 54 × 54 × 22.5 мм |
| Цвет | white |
| Час заряджання | Зарядний кейс: 1.5 год. Навушники: 1 год |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 500 ₴








