Портативна колонка BOROFONE BR16 Gage sports wireless speaker, 5W, Gray Lodgi
BOROFONE BR16 Gage sports — зручна та компактна портативна колонка, яку легко закинути в рюкзак і брати з собою на природу, невеличку домашню вечірку чи на спортивний майданчик. Дивитесь улюблені серіали чи фільми через ноутбук — підключіть портативну колонку і насолоджуйтесь усіма діалогами та музичним супроводом.Особливості цієї моделі:1. Компактність — розміри колонки всього 100 x 84 x 47 мм, а вага 308 грамів. 2. Зручне керування — через функціональні клавіші на верхній панелі або через смартфон. 3. Підключення до телефону за допомогою Bluetooth 5.1 - інтерфейсу навіть на відстані 15 метрів. 4. Потужність динаміків 5 Вт та підтримка широкого діапазону частот забезпечують якісний та яскравий звук. 5. Автономність роботи до 4 годин завдяки вбудованому акумулятору ємністю 1200 мАг. Час повної зарядки до 3 годин. 6. Наявність петельки для зручного транспортування та LED підсвічування. 7. Стильний дизайн сірого кольору з червоними елементами.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; AUX |
| Вес | 245 г г |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель колонки | BR16 Gage sports wireless speaker |
| Мощность | 5 W Вт |
| Розміри | 100 × 84 × 47 мм |
| Тип | 269711 |
| Цвет | 7074 |
| Час заряджання | 3 |
| Время работы от аккумулятора | 4 год мин |
Информация для заказа
- Цена: 395,56 ₴


