Bluetooth-ресивер BOROFONE BC62 Walker AUX BT audio receiver/transmitter Lodgi
BOROFONE BC62 Walker AUX BT audio receiver/transmitter — це універсальний Bluetooth 5.4 аудіо ресивер і передавач, який дозволяє легко передавати звук у ваш автомобіль або будь-яку іншу аудіосистему. Завдяки сучасному чіпу JL, пристрій забезпечує стабільне з'єднання, мінімальну затримку та високу якість звуку.Трансмітер оснащений 3,5 мм інтерфейсом, що дозволяє підключати його до більшості автомобільних магнітол, навушників, колонок або домашніх аудіосистем. Вбудований акумулятор ємністю 140 mAh забезпечує до 7 годин роботи в режимі прийому (RX) та до 4 годин у режимі передачі (TX) при 80% гучності.Завдяки компактним розмірам (21×120×13 мм) і вазі всього 12,5 г, BOROFONE BC62 зручний у використанні та не займає багато місця. Час повного заряду становить 2 години, що робить його практичним вибором для повсякденного використання.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 140 mAh |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вихідний роз'єм | AUX 3.5 мм |
| Длина кабеля | Працює від акумулятора |
| Колір ресивера | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BC62 |
| Особенности | Сумісний з усіма бездротовими пристроями |
| Підтримка карти пам'яті | Нет |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 21 × 120 × 13 мм |
| Час заряджання | 2 год |
| Время работы | 4 год мин |
Информация для заказа
- Цена: 212,04 ₴









