
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34A Cloud single port PD20W car charger Black Lodgi
99 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991122316
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ34A Cloud single port PD20W car charger Black Lodgi
BOROFONE BZ34A Cloud single port PD20W car charger Black — компактний автомобільний зарядний пристрій з одним портом та підтримкою стандарту швидкісної зарядки PD/QC3.0. Зроблений з якісного вогнетривкого пластику, убезпечить батарею вашого ґаджета від надлишкової зарядки та захистить від коливань напруги.
Має широку сумісність, за використання відповідного кабелю заряджатиме будь-який смартфон, планшет, відеореєстратор, TWS-гарнітуру, портативну акустичну систему тощо.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Підтримка PD, QC3.0 / QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC і інші протоколи зарядки. Завдяки потужності у 20 Вт впорається із зарядкою вашого смартфона у 2-3 рази швидше звичайного АЗП.
НАДІЙНІСТЬ
Забезпечується багаторівневим захистом та інтелектуальним визначенням під'єднаного пристрою.
Таким чином, BOROFONE BZ34A — надійний автомобільний зарядний пристрій, що має високу швидкість заряджання та потужність, що робить його чудовим вибором для будь-якого автомобіліста.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | Не заявлено виробником |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Выходной ток | 3 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мoдель | BZ34A |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Цвет | Black |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 99 ₴





