
Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black Lodgi
1 598,36 ₴
1 289 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283300
Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black Lodgi
Більшість сучасних повербанків мають опцію бездротового заряджання, коли конект між девайсом та джерелом живлення відбувається за допомогою технології Qі. Саме таким є зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black. Це достатньо місткий акумулятор, оснащений технологіями швидкої та безпечної зарядки. Пристрій універсальний: окрім бездротового живлення, він може забезпечити передачу енергії через кабель Type-C на потужності у 30 Вт.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
Дизайн портативної батареї — доволі лаконічний і сучасний. Корпус виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату, що захищають пристрій від механічних пошкоджень. Ємності в 10000mAh достатнього для обслуговування одразу декількох гаджетів. Процес заряджання достатньо простий: треба прикласти девайс до контактної поверхні або підключити його через порт USB Type-C. Передача енергії автоматично налаштовується під конкретний гаджет, тому користувачу не треба самому обирати кращі параметри для живлення.
Виробники заявляють про підтримку сучасних протоколів швидкої зарядки: PD, QC, QI. Ефект магнітної фіксації передбачається при заряджанні девайсів, що підтримують технологію MagSafe, яка є у 12-й і більш сучасних серіях iPhone. Всі інші смартфони, що підтримують бездротове заряджання, живитимуться без фіксації на пауербанку. Для них рекомендується використовувати фірмові чохли з магнітними вставками.
ПЕРЕВАГИ
Контролювати процес заряджання можна через вбудовані індикатори, де є дані про залишок заряду. Також система оперативно реагує на загрозливі фактори: відключає прилад при перепадах напруги чи коротких замиканнях.
Головні переваги гаджета:
— можливість використання як на сучасних моделях с технологією MagSafe, так і на застарілих смартфонах;
— додаткова можливість заряджання через кабель;
— функціонування в режимі Power Delivery;
— наявність протоколів швидкої передачі енергії PD, QC, QI;
— гарантія безпечної роботи повербанка завдяки вбудованим датчикам;
— компактна ергономіка приладу, що полегшує транспортування.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 215 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | 2 × Type-C; Wireless charging |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 30 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект поставки | Зарядний пристрій; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | M10 |
| Особенности | MagSafe 7.5W(Max) |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 105 × 67.2 × 20 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Quick Charge; Power Delivery; Qi |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 289 ₴


