
Бездротові навушники TWS ACEFAST W4, IPX4, Khaki Lodgi
698 ₴
- В наличии
- Код: 6974316285021
Бездротові навушники TWS ACEFAST W4, IPX4, Khaki Lodgi
Бездротові навушники ACEFAST W4 true wireless earbuds with phone stand вирізняються глибоким шумопоглинанням, чистим професійним звучанням та надлегким дизайном, який ідеально пасує до активного ритму життя.
ЗАРЯДНИЙ ЧЕХОЛ-ПІДСТАВКА ДЛЯ ТЕЛЕФОНА
Блокування одним клацанням, три регульовані кути нахилу, підтримка вертикального та горизонтального розміщення смартфона.
УЛЬТРАКОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ ВНУТРІШНЬОКАНАЛЬНИХ НАВУШНИКІВ
Зручні для тривалого носіння без дискомфорту.
УЛЬТРАТОНКИЙ І КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙН КОРПУСУ
Легко транспортується та поміщається у кишені.
ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ IPX4
Підходять для використання на вулиці за будь-якої погоди.
ІІ-ШУМОПРИДУШЕННЯ ПІД ЧАС ДЗВІНКІВ
Фільтрує сторонні шуми та забезпечує чисте звучання голосу.
ДО 28 ГОДИН РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
Тривалий час відтворення з кейсом для активного щоденного використання.
ШВИДКА ЗАРЯДКА 10 ХВ — 2 ГОДИНИ РОБОТИ
Можливість швидко підзарядити й продовжити користуватися.
ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ 10 ММ ДРАЙВЕРІВ
Ультратонка композитна мембрана забезпечує насичене та професійне звучання.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Цвет | Хаки |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вес | 37.6 г г |
| Конструкція мікрофона | Вакуумні / внутрішньоканальні |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | W4 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 57 × 57 × 24 мм |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 698 ₴


