
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black Lodgi
271 ₴
- В наличии
- Код: 6974316284987
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black Lodgi
ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black — компактний зарядний пристрій.
ACEFAST A117 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 20 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 г |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.7 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | PC |
| Мoдель | A117 |
| Цвет | Black |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 271 ₴









