
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) Lodgi
740,28 ₴
597 ₴
- В наличии
- Код: UGR-90664
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) Lodgi
Зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) зможе зарядити ваші пристрої за дуже короткий час, що робить його ідеальним вибором під час роботи в офісі або вдома. Потужність зарядного пристрою становить 20 Вт. Завдяки технології виробництва зарядний пристрій має порівняно невеликі розміри. Модель CD318 підтримує протоколи швидкого заряджання, у тому числі: PD, QC, AFC, SCP, FCP, PPS, що також робить її використання безпечним. Ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій відрегулює поточне значення відповідно до потреб вашого пристрою.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Зберігайте зарядний пристрій так, як вам зручно. Киньте його у сумочку чи кишеню, тримайте у шухляді столу. Він не займе багато місця та не перевантажить ваш багаж.
ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Цей зарядний пристрій хоч і маленький, але відрізняється виключно міцними матеріалами. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що він не трісне і не подряпається.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W В |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Цена: 597 ₴








