
Бездротові навушники TWS ESSAGER Shining SL02 White Lodgi
316 ₴
- В наличии
- Код: EEJTW-SL02
Бездротові навушники TWS ESSAGER Shining SL02 White Lodgi
Бездротові навушники ESSAGER (color box) Shining TWS Bluetooth earphones White ─ якісні бездротові навушники нового покоління. Кожен із навушників є повноцінним навушником і може використовуватися самостійно.
Завдяки технології Bluetooth версії 5.3, навушники мають стабільну передачу звуку, швидке з'єднання та низьке енергоспоживання. Зручне керування дозволяє одним кліком відповідати на дзвінки або керувати відтворенням аудіо.
Навушники підійдуть як для IOS, так і для Android. Сучасний стильний дизайн та зручний кейс із ємністю батареї 300 мАч гарантує комфортне використання.
Особливості:
− Оновлений Bluetooth 5.3, швидке та стабільне з'єднання;
− Двоканальне стерео, вражаюча якість звуку HiFi;
− Надчіткі телефонні розмови;
− Унікальний стильний дизайн.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Навушники; інструкція; кабель Type-C |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Модель навушників | Shining TWS |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 50.2 × 46 × 32.4 мм |
| Цвет | white |
| Час заряджання | 1.5 – 2 год |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 316 ₴





