Сумка Tigernu T-N1030 15.6" Dark Cyan Lodgi
Сумка TIGERNU T-N1030 — ідеальний вибір для тих, хто шукає функціональну та містку сумку для щоденних потреб. З водостійким матеріалом та бризкозахисними властивостями ви можете бути впевнені, що ваші речі залишаться сухими та чистими у будь-яку погоду. Дизайн сумки відображає сучасні тенденції: ви можете бачити елегантний брендований алюмінієвий фастекс та коричневі шкіряні вставки.Ділова сумка TIGERNU T-N1030 має додаткові кишені з боків та зовнішні кишені на блискавці, які забезпечують легкий доступ до необхідних речей, а щільна підкладка у всіх відділеннях виробу додає захисту від намокання. Сумка вміщує ноутбук діагоналлю 15,6 дюйма, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає сумку для роботи або навчання.Довга плечова ручка з м'якою плечовою накладкою та можливістю відстебнути її забезпечує комфортне носіння, а дві малі ручки забезпечують зручне захоплення для носіння в руці. Всі ці особливості роблять сумку TIGERNU T-N1030 чудовим вибором для повсякденного життя чи подорожі.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Материал | Нейлон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.19 кг г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Мoдель | T-N1030 |
| Объем | 22 л мл |
| Розміри | 40 × 40 × 16 мм |
| Тип конструкции | Сумка з ременем |
| Цвет | Dark-Cyan |
Информация для заказа
- Цена: 2 795 ₴










