
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm/Light Stand(Two- Stages) (UV-2676 LS06) Lodgi
1 005,64 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2676
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Штатив-тримач Ulanzi Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm/Light Stand(Two- Stages) (UV-2676 LS06) Lodgi
Кронштейн на стійку для камери Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm/Light Stand(Two - Stages) — ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати вашу камеру за будь-яких умов.НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ ДЕВАЙСУПанорамна шарова головка змінює положення встановленого обладнання в широкому діапазоні: на 360° уздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°. Може бути застосований для установки світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону або ж будь-якого іншого обладнання зі стандартною штативної різьбою 1/4 дюйма.Ідеально підходить для таких сценаріїв, як живі ігри, YouTube, Tiktok, запис кулінарних демонстрацій, відеозаписи, конференції, сеанси масштабування, фотографії та інші сценарії. У порівнянні з традиційним стендом із пружинним кронштейном, цей стенд може витримувати до 1 кг. Окрім можливості підключення до легкого обладнання, такого як мікрофони та лампи, його також можна використовувати з бездзеркальними камерами. Створіть більш стабільну та безпечну пряму трансляцію.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 1 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 20/60 см |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону |
| Колір штативу | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Desktop C-CLAMP Flexible Arm/Light Stand(Two- Stages) |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Штатив |
Информация для заказа
- Цена: 1 005,64 ₴









