
Мережевий зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) Lodgi
3 027 ₴
- В наличии
- Код: P016
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) Lodgi
Зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) використовується лише для портативного світлодіодного відеоліхтаря потужністю 200 Вт Bi-Color.
Параметри: 36V/6A, довжина кабелю 5 метрів.
Безпечний у використанні: із захистом від перевантаження по струму, температурним захистом і захистом від пошкоджень.
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 6 A |
| Выходное напряжение | 36 V В |
| Выходная мощность | 216 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 3 027 ₴


