
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue Lodgi
473 ₴
- В наличии
- Код: CGJM000103
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue Lodgi
Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Charger Car Charger U+C 60W Blue ─ це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Quick Charge. Пристрій має 2 USB-входи: USB таType-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із металу, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
Особливості:
− Потужність: 30W+30W Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge;
− Кількість USB-портів: 2;
− Мінімалістичний та стильний дизайн.
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Выходная мощность | 60 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 3 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Golden Contactor Max Dual Fast Charger |
| Особенности | Металевий корпус |
| Быстрая зарядка | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
Информация для заказа
- Цена: 473 ₴









