Bluetooth-ресивер HOCO E58 Magic music car AUX BT receiver Black Lodgi
HOCO E58 Magic Music AUX BT receiver Black — універсальний аудіоадаптер/приймач, який призначений для бездротового прийому звукового сигналу та передачі його на будь-який пристрій з аудіовходом AUX Mini Jack 3.5 мм.Якщо автомобільна магнітола, портативна колонка або інший пристрій не підтримує Bluetooth, Hoco E58 дозволить вирішити цю проблему, передавши звук з будь-якого телефону або планшета. Цей AUX-адаптер оснащений мікрофоном, який дозволяє організувати в автомобілі гучний зв'язок Hands Free.Приймач Hoco E58 може працювати від вбудованого акумулятора, так і з підключеною зарядкою.ОСОБЛИВОСТІ− Вбудований мікрофон, чутливість мікрофона: 42dB; − Клавіші управління: набір останнього номера, перемикання треків, регулювання гучності музики; − Вихідний роз'єм: Mini Jack 3.5 мм; − Версія Bluetooth: 5.0; − Дальність передачі: до 10 метрів; − Місткість батареї: 140mAh; − Час роботи в режимі музики/розмов: до 8 годин; − Час очікування: до 200 годин.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вес | 12 г |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 140 mAh |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вихідний роз'єм | Mini jack 3.5 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Колір ресивера | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | E58 Magic |
| Підтримка карти пам'яті | Нет |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 51 × 46 × 13 мм |
| Час заряджання | 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 259 ₴







