
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57B Glorious 63W dual-port digital display PD45W+QC3.0 car charger Metal Gray Lodgi
441 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007633161
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57B Glorious 63W dual-port digital display PD45W+QC3.0 car charger Metal Gray Lodgi
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z57B Glorious оснащений портом USB-A потужністю 18 Вт та портом USB-C потужністю 45 Вт, що дозволяє йому здійснювати швидку зарядку з підтримкою різних протоколів, включаючи PD45W, QC3.0, FCP та AFC. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, HOCO Z57B Glorious забезпечує надійність та безпеку завдяки вбудованому захисту від перевантаження, перенапруги та перегріву. Якісні контакти встановлюють стійке з’єднання та гарантують ефективну та безпечну зарядку ваших девайсів. Дизайн пристрою доповнюється елегантним LED-дисплеєм, який відображає напругу та робить використання АЗП зручним у темряві.ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ HOCO Z57B GLORIOUS:• Два порти для одночасної зарядки кількох пристроїв. • Підтримка протоколів PD, QC, FCP, AFC для швидкої та ефективної зарядки. • Міцний алюмінієвий сплав для довговічності та безпеки. • Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, CE, FCC, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. • Дисплей робить використання комфортним в умовах недостатнього освітлення. • Сучасний та естетично приємний зовнішній вигляд.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 44 г |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Выходная мощность | 63 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходной ток | 3 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | Z57B Glorious |
| Особенности | LED-дисплей |
| Цвет | Metal Gray |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 45 W; Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 441 ₴




