
Мережевий подовжувач HOCO AC12A Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) (8.5 cm) White Lodgi
576 ₴
- В наличии
- Код: 6942007607100
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий подовжувач HOCO AC12A Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) (8.5 cm) White Lodgi
HOCO AC12A Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) White — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.
У подовжувача 2 розетки із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.
ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Високоякісна кнопка вимкнення витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.
ЗРУЧНИЙ КАБЕЛЬ
Провід подовжувача HOCO AC12A має довжину 8,5 см. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 250 V В |
| Вихідний роз'єм | 2 × EU; Type-C; 3 x USB-A |
| Выходной ток | 10 А |
| Длина кабеля | 8.5 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество USB-портов | 4 |
| Материал | PC |
| Мoдель | AC12A |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Розміри | 160 × 81 × 30 мм |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴






