Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single port charger (EU) Black Lodgi
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single port charger (EU) Black — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь.Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Назначение | Для планшета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C134A Solid |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 89 ₴





