
Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White Lodgi
116 ₴
- В наличии
- Код: 6931474712899
Мережевий зарядний пристрій HOCO C72A Glorious single port charger 10.5W White Lodgi
HOCO C72A Glorious single port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом.
Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 33 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C72A Glorious |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 116 ₴






