
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C81A Asombroso single port charger set(Micro) 10.5W White Lodgi
122 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474727954
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C81A Asombroso single port charger set(Micro) 10.5W White Lodgi
Бренд Hoco — це один із провідних виробників аксесуарів для мобільних пристроїв у всьому світі, товари якого знаходять свого покупця у будь-якому магазині.Багаторівнева система захисту аксесуара дозволить уникнути негативних наслідків від перегріву, перевантаження та короткого замикання. Сила струму складає 2,1 А. Модель виконана в сучасному дизайні, має невеликі розміри та вагу. Деталі корпусу виготовлені з міцного, вогнетривкого полікарбонату, що забезпечує додаткову безпеку та робить тактильні відчуття власника аксесуара дуже приємними. Адаптер оснащений одним USB-входом, для зручності використання виробник розмістив його у торці пристрою. Універсальний USB-порт сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-які гаджети.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 72 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C81A Asombroso |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 122 ₴






