
Зовнішній акумулятор HOCO J103A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank(20000mAh) Gray Lodgi
799 ₴
- В наличии
- Код: 6931474788948
Зовнішній акумулятор HOCO J103A Discovery edition 22.5W fully compatible power bank(20000mAh) Gray Lodgi
Power Bank Hoco J103A Discovery edition виділяється оригінальним дизайном та підтримкою найбільш поширених протоколів швидкої зарядки, таких як: PD3.0 (з повною сумісністю з iPhone 13 та 14), QC3.0/2.0, FCP та SCP (для Huawei), AFC ( для Samsung), VOOC, DASH та деякі інші.
Корпус аксесуара надійно зібраний, має заокруглені ребра та приємну на дотик поверхню. Він виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та полікарбонату. Його прозора лицьова панель дозволяє детально розглянути вбудовану плату. А накладка з текстурою карбонового волокна захищає енергоефективну батарею класу А+ ємністю 20000 mAh.
LED-дисплей допомагає відстежувати рівень заряду акумулятора. Неможливо проґавити момент, коли його потрібно підзарядити. В одному з торців повербанка знаходиться кнопка для активації дисплея.
Пара портів USB і універсальний роз'єм Type-C дають змогу заряджати до трьох гаджетів одночасно. Потужність на виході кожного з портів USB може досягати 22.5 Вт, максимальна потужність на виході роз'єму Type-C становить 20 Вт, а на його вході — 18 Вт. Загальна максимальна сила струму на виході — 3 А при напрузі 5 В.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 426 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | J103A Discovery edition |
| Особенности | LED-дисплей |
| Мощность | 22.5 W Вт |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 146 × 67 × 29 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 799 ₴








