Мережевий зарядний пристрій HOCO C88A Star round dual port charger 12W Black Lodgi
HOCO C88A Star round dual port charger Black ─ мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.Зарядний пристрій HOCO C88A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.Особливості:− мережевий зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB; − максимальна сила струму: 2.4А; − підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів; − вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання; − корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 г г |
| Вихід | 2.4 A |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 12 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C88A Star round |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 123 ₴




