
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C145A Charm single port QC3.0 charger set(Type-C) White Lodgi
162 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007630238
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C145A Charm single port QC3.0 charger set(Type-C) White Lodgi
HOCO C145A Charm single port QC3.0 charger set(Type-C) White — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 г г |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | C145A Charm |
| Цвет | white |
| Быстрая зарядка | Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 162 ₴








