
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White Lodgi
132 ₴
- В наличии
- Код: 6931474727961
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White Lodgi
HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB — Type-C.
Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.
Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 г г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | PC |
| Мoдель | C81A Asombroso |
| Цвет | white |
- Цена: 132 ₴








