
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger White Lodgi
84 ₴
- В наличии
- Код: 6974443388640
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger White Lodgi
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A USB гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Ця модель відрізняється своєю високою якістю виконання та надійністю, що підтверджується її відповідністю вимогам міжнародних сертифікаційних агентств.
Корпус аксесуара виготовлений з вогнетривкого полікарбонату з приємною на дотик поверхнею, практично всі його ребра округлені, що підкреслює стильний дизайн пристрою та забезпечить зручність у повсякденній експлуатації. Модель оснащена роз'ємом USB.
Адаптер оснащений багаторівневою системою захисту від можливих пошкоджень його електронних компонентів і гаджетів, що заряджаються.
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA74A Aspirer |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴




