
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Type-C) 10.5W Black Lodgi
113 ₴
- В наличии
- Код: 6931474702142
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Type-C) 10.5W Black Lodgi
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом та кабелем з Type-C-роз'ємом.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.
1. Вхідна напруга / сила струму: 240V / 0.3A.
2. Вихідна напруга / сила струму: 5V / 2.1A Макс.
3. Вилка євро-стандарту.
4. Матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
5. Декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
6. Комплект постачається з кабелем BX17 з Type-C-роз'ємом, що підійде для зарядки більшості сучасних ґаджетів.
7. Розміри: 79 * 38 * 24мм. Вага комплекту становить 56 грам.
8. Чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
👉С заботой о каждом клиенте👈
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 113 ₴




