
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A78 PD20W GaN (USB-A+USB-C) charger Black Lodgi
271 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283256
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A78 PD20W GaN (USB-A+USB-C) charger Black Lodgi
ACEFAST A78 PD20W GaN (USB-A+USB-C) charger Black — багатофункціональний зарядний пристрій із двома портами:
— USB-C: макс. 20 Вт.
— USB-A: макс. 18 Вт.
ТЕХНОЛОГІЯ GAN:
Технологія нітриду галію (GaN) в зарядному пристрої ACEFAST A78 дозволяє забезпечити більшу потужність і ефективність зарядки, зменшуючи споживання енергії та теплові втрати.
КОМПАКТНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ:
Завдяки своїм невеликим розмірам і універсальній сумісності з різними пристроями, ACEFAST A78 є ідеальним вибором для кожного дня вдома, у вас на роботі або під час поїздок.
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 г г |
| Вихід | 1.67 A |
| Выходное напряжение | 12 W В |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A78 |
| Цвет | 7073 |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Информация для заказа
- Цена: 271 ₴






