
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black Lodgi
1 443 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007643689
+380 (93) 570-65-58
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black Lodgi
Пусковий пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black для автомобіля з можливістю зарядити ваш гаджет в найпотрібнішу хвилину. Пікова вихідна потужність 400 А при 12 Вольт.
По суті, це Power Bank для автомобіля і смартфона, який завжди підстрахує вас в дорозі або на відпочинку. У разі, якщо акумулятор авто розряджається, завжди не вистачає буквально трохи потужності, щоб запустити двигун і почати рух.
Потужності пуско-зарядного пристрою HOCO QS5 Refined достатньо, аби завести двигун об'ємом до двох літрів (як дизельний, так і бензиновий).
👉С заботой о каждом клиенте👈
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Вес | 235 г г |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; вихід 12В |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Дизайн | Туристичний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Цвет | 7073 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Мoдель | QS5 Refined |
| Особенности | З ліхтарем |
| Мощность | 12 W Вт |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 143.5 × 81 × 18 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 1 443 ₴






