
Розумні ваги Xiaomi Mijia Scale S200 Bluetooth 5.0 White
771 ₴
- В наявності
- Код: MJTZC02YM
Розумні ваги Smart Body Fat Scale S200 мають розширений функціонал, чудові технічні характеристики і стильний зовнішній вигляд. Мають вбудований високоточний датчик, виготовлений із марганцевої сталі. Він потрібний для відстеження всіх змін у вазі з точністю до 50 грам.
ВИСОКА ТОЧНІСТЬ
Ваги використовують для порівняння результатів «золотий стандарт» DEXA-сканування. Що ближче кореляція результатів до 1, то точніше виміру. Ваги показують значення 0,93. Ви можете бути впевнені у точності показників!
ДОДАТОК
Ваги сумісні з мобільним додатком Mi Home. Дані фіксуються та автоматично зберігаються. У додатку зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Для наочності всі зміни в організмі представлені у вигляді нехитрих графіків.
РЕЖИМИ ЗВАЖУВАННЯ
Враховуючи розширений функціонал пристрою, неважко здогадатися, що його можна використовувати для зважування невеликих предметів.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ
Пристрій можна використовувати не тільки для зважування дорослої людини, а й для дитини. Для цього одному з батьків слід стати на ваги, тримаючи дитину на руках. Розумна система з високою точністю вимірювань розрахує вагу дитини та збереже показники. Подібним чином можна зважувати і домашніх тварин.
ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Пристрій здатний розпізнати кожного члена сім'ї, зчитуючи їхню вагу та інші параметри тіла. Крім цього, в системі існує і гостьовий режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальна вимірювана вага | 150 кг |
| Матеріал | ABS-пластик + скло |
| Мoдель | Scale S200 |
| Особливості | Вимірювання: частка м'язової маси, частка кісткової маси, визначення відсотка води, вимірювання відсотка жиру, індексу маси тіла |
| Розміри | 280 × 280 × 24.5 мм |
| Тип дисплею | LED |
- Ціна: 771 ₴




