
Мережевий зарядний пристрій WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-L EU White
257 ₴
- В наявності
- Код: 6977703654769
+380 (93) 570-65-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WIWU 18W Essen GaN Fast Charger + Cable Combo Wi-G006 A-C EU White — мережевий зарядний пристрій з USB-портом та підтримкою стандартів швидкої зарядки QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
Зарядний пристрій видає 18 Вт потужності, тому зможе в 1.5 рази швидше заряджати сумісні ґаджети.
Зарядний пристрій підійде для заряджання та синхронізації смартфонів, планшетів, смарт-годинників, TWS-гарнітур, портативних колонок, електронних книжок тощо. МЗП постачається без кабелю, тому потрібно використовувати власний кабель живлення, що має з однієї сторони USB-роз'єм.
Корпус зарядного пристрою виготовлено з вогнестійкого пластику. Девайс має захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V В |
| Вихідна потужність | 18 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Кабель | USB-A/Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | Essen GaN Wi-G006 |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴

