
Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU White
450 ₴
- В наявності
- Код: CCSP020102
+380 (93) 570-65-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Baseus Super Si — компактний адаптер, оснащений портом USB-C з підтримкою Power Delivery і Quick Charge 3.0. Технологія Si, яка передбачає кремнієві елементи в системі живлення, гарантують стабільну та надійну роботу пристрою з довгим терміном служби.
Поставляється без кабелю. Має гладке покриття корпусу, чим і відрізняється від інших пристроїв. Виконаний у білому кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 12 W В |
| Вихідна потужність | 25 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


