
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU Sets White( Mini White Cable Type-C to Type-C 3A 1m
540 ₴
- В наявності
- Код: TZCCSUP-L02
+380 (93) 570-65-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Super Si Quick Charger 25W Mini — мережевий зарядний пристрій, який призначений для зарядки мобільних пристроїв від мережі змінного струму. Поставляється з кабелем Type-C. Має гладке покриття корпусу, чим і відрізняється від інших пристроїв. Підтримує швидку зарядку Power Delivery, тому заощадить час на відновлення енергії.
Виконаний у білому кольорі, який легко поєднується з іншою технікою. Має компактні габарити, тому не буде заважати у дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 12 W В |
| Вихідна потужність | 25 W Вт |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴





