
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) 10.5W White
140,12 ₴
113 ₴
- В наличии
- Код: 6931474700728
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, пауербанків та іншого.
Комплект постачається з кабелем BX17 з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad. Підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику та полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного ABS-пластику та стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Выходное напряжение | 5 V В |
| Выходная мощность | 10.5 W Вт |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 113 ₴



